Menü

Gitar

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Gitar Eğitimlerimiz özel ders veya Grup derleri olmak üzere iki farklı kategoride yapılmaktadır.Gitar  eğitimi ile klasik ve temel teknik bilgi,solfej ve armoni eğitimi ile verilmekte olup popüler(hobi) ve akademik ön plandadır. Ayrıca Klasik Gitar bölümünde Uluslar arası LCM sertifika programı yürütülmektedir. Müfredat yurtdışı okullarla aynıdır.

Amacımız, kişilerin müziksel algı ve bilgilerini geliştirerek, kendi ülkesinin değerlerinin  yanında evrensel müzik kültürünü tanıtmak, enstruman becerilerinin güçlenmesini sağlamak, müzik sanatını meslek edinmek isteyenleri uygun olanlara yönlendirmek, özgüven ve yaratıcılıklarını teşvik etmek, performanslarını arttırabilmeleri için yılsonunda seyirci önüne bireysel yada grup halinde müzik yapmalarına olanak tanımak en büyük hedefimiz....

ilk eğitime başlamadan önce ön görüşmeye gelip  ritm duygusu ve müzik yeteneği ölçülür ona göre doğru yönlendirme ile entrüman seçimi yapılır….

Müzik yeteneğiniz yok ise bir entrüman çalmak kişi için cok uzun ve yorucu bir yolculuk olabilir.

Gitar eğitimlerimiz klasik gitar,akustik gitar ve elektro gitar olarak ve Bas Gitar olmak üzere 4 ayrı kategoride yapılmaktadır.Bu Eğitimler öğrencinin dinlediği müziklere göre hoca tarafından doğru bir yönlendirme ile gerçekleşir.

Hedefimiz yıl sonu konserinde öğrendiğimiz eserleri çalabilmeyi ve çaldığımız entrumana hakim olabilmeyi  Ve özgüven gelişimini desteklemeyi amaçlamaktadır. Çünki yaptığımız iş ciddiyet gerektirir.

                                     T.C. M.E.B
Alya Sanat Akademisi

19 Mayıs Mah.Uzay Sok. Usta Sitesi,No:7/A Kazasker / Kadıköy  / İstanbul
(Kozyatağı Kozzy AVM Sokağı Karşısı)
Cep: 0532 172 7118 – Tel: 0 216 417 26 47
E-Posta : info@alyaninmuzikatolyesi.com

 

«
»