Menü

Hakkımızda

Alyanın Müzik Atölyesi 2018 /2019  Eğitim öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışacak bir eğitim kurumu ve Alya Sanat Akademisi olarak isim değişikliğine gitmiştir.

Tüm branşlarda tüm yaş gruplarına teknik ve uygulamalı Müzik ,Bale, Dans,  Psikodrama Eğitimleri ve Spor Eğitimleri verilmektedir. Öğrencilerimizin psikolojik ve fizyolojik özelliklerini ön planda tutarak, kendi istekleri doğrultusunda hazırlanmış bireysel ve grup dersleri ile tüm yaş gruplarına göre  akademik alanlarda dersler verilmektedir. Başlangıç yaş gruplarımız Müzik alanında 4 yaş, Bale sahne sanatlarında 3 yaştır. Dans ve Drama alanlarında 5+ yaştır.

Alya Sanat Akademisi ailesi olarak öğrencilerimiz temel hazırlık eğitimi sonunda bireysel ve grup çalışmalarını yıl sonunda performans gösterileriyle sunar. 2018/ 2019 dönemi yeni kayıtları için tüm heyecanıyla sanat aşıklarını bekleyen Alya Sanat Akademisi yeni teknik eğitim yapısıyla 7den 70 e tüm Sanat tutkunlarının hayalini gerçekleştirebileceği bir merkez haline gelmiştir.

Akademimiz, tüm enstrüman derslerinin en ince noktalarını daha basit bir el becerisini, yetenekle buluşturan bir Akademidir. Geçtiğimiz dönem iyi bir performans sergileyen 7 den 70’e ailemizin tüm sanat severlerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu yeni dönemde de herkesin hayalindeki tutkun olduğu bir müzik aletini öğrenmede kısa ve basit bir teknik geliştiren Akademimiz, bir enstrüman öğrenmeleri için müzikseverlerin en az 6 aylık temel eğitimi görmeleri gerektiğini söylemektedir. Adayların istediği bir enstrümanı öğrenmeleri için öğrencilerden  yetişkin bireylere kadar tüm müzikseverlerin uyguladıkları basit özel bir teknik uygulama ile 6 aylık çok kısa bir süre zarfında hayallerini gerçekleştireceklerinin altını çiziyoruz.

Öncelikle karar vermeden önce Akademimize gelerek uygulanan teknik eğitimin içeriğini ve kişinin hangi enstrümana uygun olduğunu anlamalarını sağlayan sevimli bir testten ücretsiz tüm küçük ve büyük müzisyen adaylarının yararlanmalarını uygun görüyoruz. Bunun için bize ulaşabilecekleri İletişim bilgilerimiz :☎️  0532 172 71 18 – Tel: 0216 417 26 47 Tüm güncel resim ve videlar için instagram adresimiz @alyasanatakademisi ‘ ni ziyaret edebilirsiniz.

Kariyer olarak çalgı eğitiminin dışında Alya Sanat Akademisinde Bale, Modern Dans, Psiko Drama, Şan ve Vokal Koçluğu,  Güzel sanatlar liseleri ve fakülteleri ile birlikte Devlet Konservatuarı Sınavlarına Hazırlık, Eğitim Fakültelerine  hazırlık  (nota, armoni, şan çalgı, ses ve işitme ) eğitimi ve İngiltere’nin uyguladığı sertifika programı olan ROYAL ACEDEMİ (ABRSM) ve LONDON COLLEGE OF MUSIC SERTİFİKA ile gelecek yüzyıla yetiştirilmek üzere müzik adamları yetiştiriyor.

MÜZİK

* Müzik enerji boyutundan da bakıldığında hücreleri iyileştirici özelliği vardır.

* 0-6 yaş arası klasik müzikle büyüyen çocukların beyninde bulunan gri hücreler,normal insanlardan daha fazla olmasına neden olur.Bu özellikte kişinin tüm sosyal ve kişisel gelişimini yaşamı boyunca etkileyen bir özeliktir.Lütfen çocuklarınızı yaşama hazırlarken bu bilgiyi unutmayalım.

Müzik Sonsuzlukta Tınlamaktır.

T.C. M.E.B
Alya Sanat Akademisi

19 Mayıs Mah.Uzay Sok. Usta Sitesi,No:7/A Kazasker / Kadıköy  / İstanbul
(Kozyatağı Kozzy AVM Sokağı Karşısı)
Cep: 0532 172 7118 – Tel: 0 216 417 26 47
E-Posta : info@alyaninmuzikatolyesi.com

 

«
»