Menü

“Prescholl Prodigies” Erken Dönem Müzik Eğitimi

14 Kasım 2018 - Haberler
“Prescholl Prodigies” Erken Dönem Müzik Eğitimi

PRESCOOLPRODİGES

Yeni Nesil uluslararası  Erken Dönem Müzik Eğitim sistemidir Amerika’nın bir numaralı okul öncesi İngilizce Müzik Eğitimi  “Presschoo Prodigies” . Çocuklar için Nota  Öğrenmek hiç bu  kadar kolay olmadı.Prodigies 4-13 yaş arası çocuklar için hazırlanmış interaktif, eğlenceli, ve dünya  üzerinde yer alan en güncel müzik eğitim programıdır. Programın  Creatoru Amerikalı Müzik adamı Mr.ROB YOUNG ‘tır.

İlk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde uygulanmaya başlanan Prodigies, bugün dünyanın bir çok ülkesinde okullarda, kolejlerde, eğitim kurumlarında, müzik ve sanat merkezlerinde, çocuk gelişim atölyelerinde ve kulüplerine yaygın olarak kullanılmaktadır. Sadece bir müzik ve nota eğitimi olmayan Prodigies öğrencilere, erken öğrenme çağında, enternasyonel müzik anlayışı ile tanışma, İngilizceyi müzik alanında da kullanarak doğal süreçte yabancı dilini pekiştirme,Prodigies Deskbellerin  kusursuz tanıları ve programın sistemetik bir biçimde ilerleyen, eğlenceli müfredat yapısı ile,bütüncül bir müzik ve nota eğitim imkanı sunar.

Mr Rob’un  eğlenceli ve interaktif ders, ritm,solfej videoları,ders videoları İle beraber devam eden Prodigies ChapterBookslar ve Prodigies Deskbeller eşliğinde yapılmaktadir. Ücretsiz tanıtım ve deneme dersi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

T.C. M.E.B
Alya Sanat Akademisi

19 Mayıs Mah.Uzay Sok. Usta Sitesi,No:7/A Kazasker / Kadıköy  / İstanbul
(Kozyatağı Kozzy AVM Sokağı Karşısı)
Cep: 0532 172 7118 – Tel: 0 216 417 26 47
E-Posta : info@alyaninmuzikatolyesi.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

«
»